Bio in Ukrainian

Вадим Борисович Гарбузов народився 8 травня 1987 у Харкові, в Україні та в 1994 році емігрував з батьками до Канади, де у Ванкувері зайнявся бальними танцями у віці семи років. Перебуваючи у постійних переїздах між Харковом та Ванкувером, він відвідував загальноосвітню школу і займався танцями в обох містах.

 

З партнеркою Надією Дятловою у 2003 році Вадим виграв канадський молодіжний чемпіонат з латини, і в 2004 — зі стандарту . У тому ж році він переїхав до Австрії, виступаючи за яку з Катрін Менцінгер, у 2005 році увійшов до фіналу чемпіонату світу з десяти танців серед молоді . У 2006 році, вже в категорії дорослих, став чемпіоном Австрії з десяти танців і увійшов до півфіналу чемпіонату світу .

 

У 2007 році Вадим отримав австрійське громадянство на додаток до канадського. Закінчивши танцювальний факультет Харківської академії фізичної культури, він у 2009 знову став у пару з Катрін Менцінгер, з якою в 2010 увійшов до фіналу кубка Європи з десяти танців. У 2011 Вадим посів четверте з дванадцяти місць у шостому сезоні австрійського телевізійного шоу танців з зірками. Тут з ведучим австрійського телебачення Альфонсом Хайдером він став першим у світі учасником пари чоловік-чоловік у танцях з зірками. У 2012 році Вадим здобувся на перемогу в цьому телевізійному шоу .
З  2012  року  Вадим  постійно бере участь у новій бальній категорїї — шоу.

 

У  2012  році  в Пекіні він увійшов до фіналу чемпіонату світу з фрістайлу у латиноамериканській категорії На  початку  2013 року Вадим та Катрін змінили статус на професіоналів WDSF та на своєму  першому професійному  змаганні у Мерано вони посіли четверте місце з фрістайлу у латині. У  2014  році  у  Відні  вони  з  Катрін стали другими на професійному чемпіонаті Європи з шоу в стандарті. У  тому  ж  році  Вадим  у  парі з Роксаною Рапп знову здобув перемогу  на  австрійських танцях з зірками.

 

У жовтні 2014 року в Остраві Вадим та Катрін стали другими на чемпіонаті світу з шоу в латині. В листопаді 2014 Вадим і Катрін стали чемпіонами Європи в професійному латиноамериканському шоу в Дрездені У грудні 2014 Вадим і Катрін стали другими з 13 пар на чемпіонаті світу з професійного шоу в стандарті в Салоу., а в червні 2015 вони стали чемпіонами світу з професійного шоу в латині у Відні. В листопаді того ж року вони виграли чемпіонат світу з професійного шоу в стандарті. У березні 2016 Вадим та Катрін виграли чемпіонат Європи з професійного шоу в стандарті, а в вересні цього ж року зайняли перше місце в чемпіонаті Європи з професійного латиноамериканського шоу в Румунії.